Piłka nożna w iGol.pl » Utrecht włącza się do polowania na młodego napastnika Vitesse
03 września 2010rUtrecht dołączył do klubów, które pragną ściągnąć do siebie młodego utalentowanego napastnika Vitesse Arnhem.
Ricky van Wolfswinkel zadebiutował w Arnhem w minionym sezonie, swoją postawą szybko wywalczył sobie miejsce w pierwszej jedenastce, stając się ważnym zawodnikiem swojego macierzystego klubu. W tym sezonie młody piłkarzy w 30. meczach strzelił siedem bramek.
Jego umiejętności dostrzegli przedstawiciele czołowych klubów holenderskiej Eredivisie, którzy stale monitorują poczynania młodego snajpera. W gronie zainteresowanych znalazły się takie kluby jak obecny mistrz Holandii AZ Alkmaar, Ajax Amsterdam, FC Twente i teraz dołączył Utrecht.
Włodarze Vitesse wyceniają 20-latka na około cztery miliony euro, jednak ciężko byłoby się im pozbyć tak utalentowanego piłkarza. Przyszłość tego zawodnika w klubie Anrhnem jest pod znakiem zapytania, klub z uwagi na swoje problemy finansowe tanio go nie sprzeda.
| Źródło: Goal.com wersja do druku
Jeśli już masz konto w iGol.pl - zaloguj się, aby dodać komentarz pod swoim nickiem.
Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod html w wypowiedziach jest niedozwolony.
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
| 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
| 27 | 28 | 29 | 30 |
© 2001-10 Copyright by iGol.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: weeby.pl