Relacja z meczu Podlasie Biała Podlaska – Siarka Tarnobrzeg

22 sierpnia 2011 Relacja z meczu Podlasie Biała Podlaska – Siarka Tarnobrzeg

W minioną niedzielę, 21 sierpnia, piłkarze Siarki Tarnobrzeg pokonali na wyjeździe 2:1 drużynę Podlasia Biała Podlaska.

Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg (fot. Agnieszka Nycz / nadwisla24.pl)

Bramki dla Siarki zdobyli Tomasz Wolan w 46. minucie i Bartosz Madeja z rzutu karnego w 85. minucie. Dla Podlasia w 33. minucie trafił Wojciech Hołoweńko.

Był to pierwszy wyjazdowy mecz Siarki w tym sezonie. Po dwóch kolejkach siarkowcy zajmują 4. pozycję w tabeli rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi.

Zmieniliśmy trochę ustawienie, zagraliśmy bardziej defensywnie. Bramkę straciliśmy po ewidentnym błędzie i po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:0. Zaraz po przerwie udało nam się wyrównać i od tego momentu panowaliśmy na boisku. Pod koniec spotkania po faulu na Tomku Wolanie sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Bartek Madeja. Myślę, że wygraliśmy zasłużenie – mówił po meczu trener Siarki Adam Mażysz.

Drużyny Siarki i Podlasia wybiegły na boisko w następującym składach:

Siarka: Ćwiczak – Jakubowski, Beszczyński, Jakubiec, Łuczakowski – Hynowski, Kuranty, Krzemiński – Kwieciński, Bażant – Wolan

Podlasie: Wasiluk – Mirończuk, Strockis, Komar, Bojarczuk – Sobiczewski, Maksymiuk, Leśniak, Jesionek – Hołoweńko, Gawroński