Relacja z meczu Siarka Tarnobrzeg – Unia Nowa Sarzyna

5 września 2011 Relacja z meczu Siarka Tarnobrzeg – Unia Nowa Sarzyna

W sobotę, 3 września, piłkarze Siarki Tarnobrzeg zremisowali na własnym boisku z drużyną Unii Nowa Sarzyna 1:1. Bramkę dla Siarki zdobył w 31. minucie Daniel Beszczyński. Wyrównał w 87. minucie Karol Cieślik.

Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg (fot. Agnieszka Nycz / Nadwisla24.pl)

Byliśmy lepszym zespołem i przez zdecydowaną większość meczu przeważaliśmy na boisku. Stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych i powinniśmy ten mecz wygrać. Niestety, znów byliśmy nieskuteczni, a w końcówce Unii udało się wyrównać. Straciliśmy dwa punkty – mówi trener Siarki Adam Mażysz

Po pięciu kolejkach rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi Siarka zajmuje 10. miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów i bilansem bramek 3-3. Unia Nowa Sarzyna jest 8. Piłkarze tej drużyny do tej pory zdobyli siedem punktów.

Drużyna Siarki wybiegła na boisko w następującym skaldzie:

Siarka: Ćwiczak – Bażant, Beszczyński, Jakubiec, Łuczakowski – Hynowski, Kuranty, Madeja – Jakubowski, Kwieciński – Wolan